DARMOWA DOSTAWA OD 79 zł
WYSOKA JAKOŚĆ
BEZPROBLEMOWY ZWROT
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
 

100 dni na zwrot

100 dni na zwrot

Możesz zwrócić lub wymienić zakupione u nas produkty w ciągu 100 dni od daty zakupu. Ze względów higienicznych prawo zwrotu dotyczy tylko nieotwartego towaru. Dlatego wszystkie kolczyki zamykamy pojedynczo w woreczki foliowe lub zamykamy opakowanie za pomocą naklejki plombowej.

Powyższe prawo do zwrotu towaru w ciągu 100 dni nie ogranicza Twoich praw ustawowych. Prawo do odstąpienia od umowy , lecz ma na celu umożliwienie wcześniejszego zakupu prezentów i ich wymiany w razie potrzeby.

Jak korzystać z prawa do zwrotu?

Możesz wejść na naszą stronę Self-Service-Portal i utworzyć etykietę dla swojego zwrotu. Jeśli nie posiadasz drukarki, prosimy o włożenie do zamówienia kartki z numerem zamówienia i nazwiskiem, abyśmy mogli zaksięgować twój zwrot.

Koszty zwrotu ponosi kupujący. Upewnij się, że korzystasz z ubezpieczonej przesyłki, najlepiej z numerem śledzenia. Pamiętaj również o umieszczeniu produktów w odpowiedniej kopercie lub pudełku. Jeśli biżuteria dotrze do nas uszkodzona, niestety nie będziemy mogli zwrócić pieniędzy.


Wyświetlony